Objednat se

Služby

Prodej pneumatik - Kupujete-li nové pneumatiky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného obutí. 

Přezouvání pneumatik - Každou sezónu se postaráme o to, aby Váš vůz byl přezut rychle, efektivně a bezpečně.

Vyvážení kol - Při každém přezutí zkontrolujeme a přesně vyvážíme kola Vašeho vozu.

Opravy pneumatik - Propíchnuté, proříznuté či jinak poškozené pneumatiky Vám opravíme rychle a kvalitně.

Další služby - V neposlední řadě nabízíme spoustu dalších služeb, jako například mytí, ošetření či huštění pneumatik.

Uskladnění a ekologická likvidace pneumatik

 

Naše služby nabízíme pro osobní i užitková vozidla, proto nás neváhejte navštívit s jakýmkoli typem vozu.

Pneuservis

Kompletní servis pro osobní i nákladní vozidla a autobusy zajišťuje PNEUservis Unikom v Kutné Hoře, Kolíně a Čáslavi. Nabízíme Vám individuální přístup, zkušené pracovníky s dlouholetou praxí a služby na vysoké úrovni. Zároveň se zabýváme prodejem širokého sortimentu pneumatik od ověřených výrobců. Pneumatiky u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny.

Emise a STK

Technická prohlídka silničních vozidel a měření emisí je povinná kontrola, které podléhají všechna silniční vozidla evidovaná v České republice vlastnící SPZ. Připravíme Váš vůz k technické prohlídce STK, zároveň také vykonáváme samotné technické prohlídky a kontrolujeme dovezené automobily ze zahraničí. 

Osobní údaje:

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon a emailová adresa budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.

Byl jsem informován že:

Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání.

Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu:o-nas.jpg sluzby.jpg objednavka.jpg 

O nás

Proč si vybrat právě naše služby?

Rychlý a spolehlivý PNEUServis Unikom Vám nabízí své služby v okolí Čáslavi, Kutné Hory a Kolína. Potřebujete nové pneumatiky, přezutí Vašeho vozu na zimní či letní pneumatiky, vyvážení Vašich kol či jiné služby? Vždy se snažíme Vám vyhovět a vše vykonat v té nejvyšší možné kvalitě. 

 

Naše služby

Jaké služby Vám nabízíme?

Potřebujete se postarat o pneumatiky a kola Vašeho vozu? Nabízíme Vám komplexní služby v této oblasti, ať už je to prodej nových pneumatik, jejich přezouvání či opravy, vyvažování kol a další služby, jako huštění, mytí, ošetření pneumatik. V neposlední řadě se postaráme o ekologickou likvidaci pneumatik, které nám předáte. Všechny naše služby můžete využít pro osobní i nákladní vozidla. 

Objednat na přezutí

Rezervujte si svůj termín ihned!

Rezervaci termínu v PNEUServisu v Kolíně, Kutné Hoře či Čáslavi můžete vytvořit přímo z našich stránek třeba hned! Rezervujte zde. 

 

 

 

 

Dodáváme kvalitní pneumatiky pro veškeré typy užitkových i osobních vozidel.

Pneumatiky nabízíme v mnoha variantách a typech a nabízíme opravdu široký sortiment. U nás si tedy vybere skutečně každý. Potřebujete pneumatiky na osobní vůz či užitkové vozidlo? Sháníte levné letní pneumatiky či bezpečné zimní pneu? U nás zakoupíte vždy kvalitní pneumatiky za výhodné ceny. 

emise STK Citroen Kia Škoda Peugeot

Pneuservis

ŠKODA - Kutná Hora: Hrnčířská 214: 603 828 950

KIA, CITROEN a ostatní: Kutná Hora, Čáslavská: 602 389 913 (KIA), 602 605 090 (Citroen a ostatní)

PEUGEOT: Kolín, K automobilce 583: 778 521 175

OSTATNÍ: Čáslav, Chotusická 1353: 607 888 737

Napište nám